נוטריקס, תזונת ספורט

דף הבית >> נוטריקס, תזונת ספורטמהי תזונת ספורט?

תזונת ספורט היא תחום רפואי המתמקד בקשר שבין המזון שאנו אוכלים לבין בריאות הגוף. מדובר בתחום רחב מאד הכולל נושאים רבים, למשל מניעת מחלות בעזרת תזונה נכונה, אבחון חסרים תזונתיים שעלולים לפגוע בבריאות גופינו והרגשתינו., וכמובן טיפול במחלות בבעיות בריאותיות.

למי מיועדת תזונת ספורט?
לאנשים המחפשים טיפול ומעקב אחר מחלת הסוכרת, יתר לחץ דם, הורדת כולסטרול, הורדת שומנים בדם ומניעת מחלות לב וכלי דם. כמו כן הטיפול מיועד למי שסובל מצליאק, רגישות למזון (למשל לקטוז) או אלרגיה למזונות, מחלות מעי דלקתיות, מחלות כבד וכליה עוד. כמו כן, לתזונה קלינית מקום חשוב מאד בהתמודדות עם השמנת יתר, ירידה מאוזנת ובריאה במשקל וכמובן הדרך לשמור על המשקל הבריא לאחר סיום התהליך.

איך זה עובד?
הטיפול התזונתי מורכב ממפגשים אישיים עם דיאטנית קלינית. המפגש הראשון הינו ארוך יותר (45-60 דקות) ומטרתו להכיר את האדם הפונה יעוץ בצורה הטובה ביותר על מנת לבנות לו תוכנית תזונה אישית המתאימה למצב בו הבריאות, אורח חייו והעדפותיו התזונתיות וכמובן מטרתו האישית (לרדת במשקל, להוריד כולסטרול, להיות יותר ערני ובעל כוחות ועוד). לאחר מכן מתקיימים מפגשים חוזרים (30 דקות) שמטרתם ללוות ולהתאים את הטיפול התזונתי לשינוים החלים במהלך הזמן.

מה להביא למפגש הראשון?
חשוב מאד למפגש הראשון להביא בדיקות דם עדכניות, לפחות מהחצי שנה האחרונה. במידה ואין ניתן לקבל מהמזכירות (פקס, מייל) טופס בקשה לבדיקות דם מהרופא המטפל. כמו כן יש להביא תרופות או/ו תוספי מזון שנוהגים ליטול באריזתם המקורית.

כמה מפגשים?
אין התחייבות מראש לקחת מספר קבוע של מפגשים חוזרים. המטרה שלנו היא להתאים לך את המסגרת הנכונה ביותר להשגת מטרותיך. ניתן להיפגש בתדירות של פעם בשבוע או פעם בשבועיים לפי בחירתך. לאחר השגת המטרה ניתן לרווח את תדירות המפגשים (פעם בחודש, חודש וחצי) על מנת לאפשר מעקב ארוך טווח, תמיכה וסיוע מקצועי ארוך. המטרה היא שמירת השינוי התזונתי שהושג במסגרת הטיפול.

חבילות טיפולים חוזרים
למי שזקוק לתחושת המסגרת ולהתחייבות מראש להגעה למפגשים חוזרים בתקופת זמן מוגדרת (3, 4, 5, 6 חודשים) ניתן לרכוש חבילת טיפול המאפשרת מפגשים כל שבוע או שבועיים אצל צוות התזונה במחיר אטרקטיבי.

צוות המחלקה
צוות המחלקה כולל ארבע דיאטניות ספורט וקליניות עם ניסיון בתזונה קלינית וטיפול תזונתי אישי במטרה להביא לשינוי האישי והבריאותי המותאם לכל אחד באחד. 


לאתר הבית של נוטריקס, המרכז הישראלי לתזונת ספורט 


פורום מדיקס
המומחים שלנו עומדים לרשותכם
קביעת תורים אונליין
קביעת תור לכל המחלקות - בקלות ובמהירות!
גלריה
מגוון עצות לחיים מזינים ובריאים
צוות מדיקס
בואו להכיר את הצוות של מדיקס
 
בניית אתר: אינטרטק בניית אתרים