חבילת "כושר ובריאות"

דף הבית >> חבילת "כושר ובריאות"
    

חבילת "כושר ובריאות" של Medix

ב Medix מגוון עשיר של פתרונות בכל התחומים הנוגעים לתנועה, פעילות, מוטוריקה, תזונה ואיכות חיים, לכל הגילאים.
הטיפולים והבדיקות ב
Medix מתבצעים על ידי אורתופדים, פיזיותרפיסטים, רופאי ספורט, תזונאים, פסיכולוגים ואנשי מקצוע נוספים מהטובים בישראל - הכל תחת קורת גג אחת ובאווירה נעימה ומזמינה.

מהות החבילה:

היום יותר מתמיד, קיימת מודעות לחשיבות השמירה על בריאותנו, ולשמור על אורח חיים נכון. בין היתר, אנו משתדלים לבצע בדיקות רפואיות מידי פעם, לאכול בריא יותר ולעסוק בפעילות גופנית.
אנו ב
Medix מציעים חבילות ייחודיות ומותאמות באופן אישי לפי צרכיך.  

במסגרת חבילת "כושר ובריאות" ב Medix נעזור לך להגשים את מטרותיך בתחום הבריאות, תזונה והכושר הגופני. תקבל ייעוץ אצל מאמן כושר מוסמך, אשר יבנה עבורך  תוכנית אימון גופני אישית. בנוסף לתוכנית, המאמן האישי ילווה אותך לאורך כל הדרך, על מנת להבטיח את הצלחתה של התוכנית. החבילה מבוססת בין היתר על בדיקות רפואיות בניתוחו של רופא מומחה וכוללת גם ייעוץ ע"י תזונאית קלינית וספורט.

בהסתמך על תוצאות הבדיקות, על מטרותיך (הרזיה/ שיפור כושר הגופני/ התמודדות עם מחלות שונות ועוד) ולא פחות חשוב, על אורח החיים ומידת הרצון לבצע התאמות ושינויים, נוכל להתאים תוכנית ייחודית ואישית לשגרת חיים חדשה ובריאה.

חבילת "כושר ובריאות" של Medix נמשכת שלושה חודשים רצופים, בהם תקבל מענה וליווי אישי ע"י אנשי המקצוע הבכירים של Medix, הכל במטרה להצליח יחד אתך.

 

החבילה כוללת:

  1. בדיקת צריכת חמצן מרבית (vo2max) – בתחילת התהליך
  2. בדיקת קצב מטבולי במנוחה (RMR) – בתחילת התהליך
  3. ייעוץ תזונתי – ייעוץ אחד בכל חודש
  4. ייעוץ אצל מאמן כושר מוסמך הכולל:

4.1.            בניית תוכנית אימון אישית – בתחילת כל חודש

4.2.            ליווי להצלחת התוכנית על בסיס יומי

4.3.            אימון אישי – בתחילת התוכנית (אימונים נוספים על פי הצורך בתשלום נפרד)

פירוט הבדיקות:

צריכת חמצן מרבית (vo2max)

הבדיקה מאפשרת אבחון בעיות תפקודיות פיזיולוגיות, המצביעות על בעיות פנימיות. יחד עם זאת, הבדיקה מודדת את הפוטנציאל הספורטיבי של הנבדק ומגלה את הסף האנאירובי הנשימתי אשר ישמש לבניית תוכנית האימונים. הבדיקה מתבצעת על גבי מסילה נעה או אופניים ובמהלכה מורכבת מסיכה שקופה על הפה והאף של הנבדק, ממנה נמדדים כמויות האוויר הנשאף והננשף וכמויות החמצן הנקלט בגוף, לעומת דו תחמוצת הפחמן הנפלט. הנבדק מחובר לא.ק.ג ומד לחץ דם וכלל הנתונים הנמדדים מפורטים בגרפים וטבלאות המוסברים לנבדק על מסקנותיהם.

בדיקת קצב מטבולי במנוחה (RMR)

הבדיקה מתבצעת בבוקר, לאחר צום של שש שעות לפחות והימנעות מפעילות. הנבדק שוכב כאשר מסביב לראשו כיפה שקופה ומכשיר מדידה האוסף את האוויר הננשף ומודד את קצב הנשימה, פעימות הלב וכמות החמצן ודו תחמוצת הפחמן הנצרכים והמיוצרים בגוף. מתוך נתונים אלו ניתן לקבוע כמה קלוריות צורך הגוף ביממה, ללא פעילות ובאילו הרכבים. תוצאת הבדיקה מסייעות בתכנון ההמלצות התזונתיות שיובילו להגשמת מטרות הנבדק (ירידה במשקל, שינוי הרכב הגוף, התאמה לתוכנית אימונים ועוד).

 

* כל הבדיקות כוללות מילוי שאלון רפואי, בדיקה רפואית כללית, מדידת הרכב ומידות גוף ותפקודי נשימה מלאים לגילוי הפרעות במערכת הנשימה.

ייעוץ תזונתי

הייעוץ התזונתי בשילוב עם תוצאות הבדיקות הרפואיות כפי שפוענחו ע"י רופאי Medix, מאפשר לך התאמת התזונה ברמה אופטימאלית.
במהלך הפגישה יותאמו עבורך הנחיות תזונתיות, תוך התייחסות לממצאים הקליניים
, לפעילות הגופנית שבהרגילך לבצע או שברצונך להתחיל לבצע, אורח חייך והעדפותיך התזונתיות. במהלך הפגישה תינתן תשומת לב גם לנושא המשקל, BMI ואחוזי שומן.
צוות התזונה הקלינית והספורט של
Medix, מתמחה במתן פתרונות להרזיה יעילה ובטוחה, לצד ייעוץ תזונתי בתחומים בריאותיים, ספורטיביים ואחרים.

ייעוץ מאמן כושר מוסמך

במהלך הייעוץ ינותחו תוצאות הבדיקות ויוסברו באופן מקיף. תינתן תוכנית אימונים מפורטת ומדוקדקת המותאמת אישית ליכולותיך, אורח חייך, מטרותיך וצרכיך. אופן פעולה זה מבטיח הצלחה מרבית בפעילות הגופנית, נותן עניין וטעם בפעילות היומיומית ומשפר את איכות החיים.
מאמן הכושר האישי ילווה אותך באופן יומיומי בהתייעצויות באמצעות הטלפון ו/או דוא"ל. קצב התקדמותך ייבחן במהלך הפגישות השבועיות שלך עם המאמן האישי ב
Medix.

 

 

לפרטים נוספים ולתאום, אנא פנו לצוות Medix: 03-6482333

  

 
 

פורום מדיקס
המומחים שלנו עומדים לרשותכם
קביעת תורים אונליין
קביעת תור לכל המחלקות - בקלות ובמהירות!
גלריה
מגוון עצות לחיים מזינים ובריאים
צוות מדיקס
בואו להכיר את הצוות של מדיקס
 
בניית אתר: אינטרטק בניית אתרים