חבילת הדגל של medix

דף הבית >> חבילת הדגל של medix
   חבילת הדגל – Medix
היום יותר מתמיד, קיימת מודעות לחשיבות השמירה על בריאותנו, מתוך אורח חיים נכון. בין היתר, אנו משתדלים לבצע בדיקות רפואיות מידי פעם, על מנת לקבל תמונת מצב ולגלות מחלות סמויות.
אנו ב Medix מציעים חבילה של בדיקות וייעוצים, שיכולים לסייע בכך שהבדיקות הרפואיות התקופתיות הבאות, יעידו על בריאות טובה יותר. אנו מאמינים שבריאות טובה נבנית באופן יום יומי, מתוך היכרות עם גופנו וצרכיו לתזונה נכונה ופעילות גופנית, המותאמים לאורח החיים ולמטרות האישיות של כל אחד.
במסגרת חבילת הדגל של Medix נבצע סידרת בדיקות רפואיות, שינותחו על ידי רופא מומחה. עם תוצאות הבדיקות נמשיך לפגישת ייעוץ תזונתי ואחריה ייעוץ פיזיולוגי. בפגישות אלו, נתאים תוכנית תזונתית ותוכנית פעילות, בהסתמך על תוצאות הבדיקות, על מטרותיך (הרזיה/ שיפור הכושר הגופני/ התמודדות עם מחלות שונות ועוד) ולא פחות חשוב: על אורח החיים ומידת הרצון לבצע התאמות ושינויים.
חבילת הדגל כוללת
- בדיקת RMR המודדת את הקצב המטבולי במנוחה + בדיקת vo2max – צריכת חמצן מרבית
- ייעוץ תזונתי
- ייעוץ פיזיולוגי
בדיקות מאמץ מתוחכמות
הבדיקות כוללות מילוי שאלון רפואי, בדיקה רפואית כללית, מדידת הרכב ומידות גוף ותפקודי נשימה מלאים לגילוי הפרעות במערכת הנשימה. ובנוסף:
RMR – קצב מטבולי במנוחה
הבדיקה מתבצעת בבוקר, לאחר צום של שש שעות לפחות והימנעות מפעילות. הנבדק שוכב כאשר מסביב לראשו כיפה שקופה ומכשיר מדידה האוסף את האוויר הננשף ומודד את קצב הנשימה, פעימות הלב וכמות החמצן ודו תחמוצת הפחמן הנצרכים והמיוצרים בגוף. מתוך נתונים אלו ניתן לקבוע כמה קלוריות צורך הגוף ביממה, ללא פעילות ובאילו הרכבים. תוצאת הבדיקה מסייעות בתכנון ההמלצות התזונתיות שיובילו להגשמת מטרות הנבדק (ירידה במשקל, שינוי הרכב הגוף, התאמה לתוכנית אימונים ועוד).
בדיקת צריכת חמצן מרבית (VO2 max)
הבדיקה שימשה בעבר ספורטאי צמרת, אך כיום היא משמשת את כלל האוכלוסייה ומאפשרת אבחון בעיות תפקודיות פיזיולוגיות, המצביעות על בעיות פנימיות. יחד עם זאת, הבדיקה מודדת את הפוטנציאל הספורטיבי של הנבדק ומגלה את הסף האנאירובי הנשימתי אשר ישמש לבניית תוכנית האימונים. הבדיקה מתבצעת על גבי מסילה נעה או אופניים ובמהלכה מורכבת מסיכה שקופה על הפה והאף של הנבדק, ממנה נמדדים כמויות האוויר הנשאף והננשף וכמויות החמצן הנקלט בגוף, לעומת דו תחמוצת הפחמן הנפלט. הנבדק מחובר לא.ק.ג ומד לחץ דם וכלל הנתונים הנמדדים מפורטים בגרפים וטבלאות המוסברים לנבדק על מסקנותיהם.

ייעוץ תזונתי
הייעוץ התזונתי בשילוב עם תוצאות הבדיקות הרפואיות כפי שפוענחו ע"י רופאי Medix, מאפשר התאמת התזונה לנבדק ברמה אופטימאלית.
במהלך הפגישה יותאמו לנבדק הנחיות תזונתיות, תוך התייחסות לממצאים הקליניים, לפעילות הגופנית שהנבדק מבצע או רוצה להתחיל לבצע, אורח חייו והעדפותיו התזונתיות. במהלך הפגישה תינתן תשומת לב גם לנושא המשקל, BMI ואחוזי שומן.
צוות התזונה הקלינית והספורט של Medix, מתמחה במתן פתרונות להרזיה יעילה ובטוחה, לצד ייעוץ תזונתי בתחומים בריאותיים, ספורטיביים ואחרים.
ייעוץ פיזיולוגי
במהלך הייעוץ ינותחו תוצאות הבדיקות ויוסברו באופן מקיף. תינתן תוכנית אימונים מפורטת ומדוקדקת המותאמת אישית ליכולות, אורח החיים, מטרות וצרכיו של הנבדק.
אופן פעולה זה מבטיח הצלחה מרבית בפעילות הגופנית, נותנת עניין וטעם בפעילות היומיומית ומשפרת את איכות החיים.

 
 

פורום מדיקס
המומחים שלנו עומדים לרשותכם
קביעת תורים אונליין
קביעת תור לכל המחלקות - בקלות ובמהירות!
גלריה
מגוון עצות לחיים מזינים ובריאים
צוות מדיקס
בואו להכיר את הצוות של מדיקס
 
בניית אתר: אינטרטק בניית אתרים