גלי הלם - Shock Wave

דף הבית >> פיזיותרפיה >> גלי הלם - Shock Wave

פיזיותרפיה | פיזיותרפיה של רצפת האגן | פיזיותרפיה של פרקי הלסת | שיקום וסטיבולרי - טיפול בסחרורות | גלי הלם - Shock Wave

ערן מנגלSHOCKWAVE
ערן מנגל
 
ה EMS SWISS DOLORCLAST מסייע בטיפול יעיל במיוחד, במגוון פגיעות ובמקרים כרוניים של הסתיידויות, ביניהם נמנה:
TENNIS ELBOW, GOLFER'S ELBOW, הסתיידויות בכתף, BURSITIS בירך, פגיעה בחיבור גיד הפיקה לפיקה, דלקות כרוניות בגיד אכילס ודורבן כף הרגל.

ריסוק הסתיידויות באמצעות גלי קול נחשב כטיפול מחליף ניתוח המאפשר במקרים מתאימים, להימנע מניתוחים כירורגיים הגורמים לאי כושר עבודה ממושך ומונעים אשפוז.

הרעיון קיים כבר מספר שנים אך מכשיר זה (שקיבל את אישור ה FDA האמריקאי) הוא צעד חדשני קדימה ברמה הטכנולוגית והטיפולית, שיעילותו הוכחה במחקרים קליניים רבים.
 
המכשיר מייצר אנרגיה פנאומטית ההופכת לאנרגית גלי הלם, המופנית באופן מדויק ונשלט אל האזור המטופל על ידי אפליקטור ידני. גלים אלו פועלים בתדר שנמצא יעיל לטיפול ברקמה הרכה, הפגועה.

השימוש במכשיר גורם לשחרור החומר SUBSTANCE P, המצוי בגופנו ומפחית את הכאב, משפר את זרימת הדם, מרחיב את כלי דם ברמה המקומית ותורם לבנייה מחודשת של תאים פגועים. בנוסף, השימוש במכשיר גורם לעיכוב אנזימי COX 2 ובכך מחליש את התהליך הדלקתי, מפעיל הגנה תאית על ידי שחרור רדיקלים חופשיים ויוצר גירוי של סיבי עצב המובילים להפחתת כאב בהתאם לתיאורית השער.


ההחלטה על אופן הטיפול ודרכי הטיפול היא באחריות הפיזיותרפיסט\ית , משך טיפול יכול להיות בן שלושים דקות ועד חמש שעות במקרים מיוחדים.
 
אנו מתייחסים לכל מקרה לגופו ומשתמשים באמצעי העזר בצורה מושכלת. 

 

פורום מדיקס
המומחים שלנו עומדים לרשותכם
קביעת תורים אונליין
קביעת תור לכל המחלקות - בקלות ובמהירות!
גלריה
מגוון עצות לחיים מזינים ובריאים
צוות מדיקס
בואו להכיר את הצוות של מדיקס
 
בניית אתר: אינטרטק בניית אתרים